LT RU
Nivo slider Nivo slider Nivo slider

Prekyba


UAB ,,EKO GIPS”


Geologų g.6


Tel.:/ Fax +370 5 23 22 484
Mob.tel.: +370 610 26318
El-paštas : info@ekogips.lt

Gipsai
 • Gipsas siūlų užtaisymui Ek - GS

  PANAUDOJIMAS

  Gipsas Ek-GS naudojamas kaip universali medžiaga remonto darbams, gipsinių gaminių tvirtininmui, apsauginių kampukų klijavimui bei siūlių, angokraščių užtaisymui. Gipsas Ek-GS gali būti naudojamas ant paviršių iš gipso, betono, keramikos bei ant sienų padengtų cementiniais ar kalkiniais-cementiniais tinkais.

  SAVYBĖS

  Gipsas Ek-GS – tai sausas mišinys, pagamintas sintetinio gipso pagrindu su mineralinių ir modifikuojančių medžiagų priedais, suteikiančiais mišiniui plastiškumo, tasumo. Paruoštas mišinys labai gerai limpa, yra lengvai užtepamas ant pagrindo.

  SVARBIAUSI PRIVALUMAI:

  1. Gipsas EK – GS labai lengvai yra nušlifuojamas.

  2. Paruoštas gipsas ilgai nestingsta, todėl galima daugiau užmaišyti skiedinio.

  3. Išdžiuvus pirmam sluoksniui galima dėti antra gipso sluoksni negruntuojant pirmojo.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

  Pagrindas turi būti stabilus, lygus ir švarus, nuvalytas nuo dulkių ir riebalų. Gipsas Ek-GS netepamas ant medinio ar metalinio pagrindo, bei pagrindo iš dirbtinių medžiagų. Siekiant tolygaus ir tvirtesnio sukibimo su paviršiumi, siūlome pagrindą gruntuoti (pvz. gruntas Beton Grunt Ek1). Visi plieniniai elementai, kurie liečiasi su mišiniu, turi būti apsaugoti nuo korozijos.

  MIŠINIO PARUOŠIMAS

  Gipsą Ek-GS reikia maišyti su švariu vandeniu santykiu 25kg gipso - 13-15 ltr vandens. Vėliau išmaišyti rankomis arba mechaniniu būdu, kad gautųsi vientisa masė. Mišinį sunaudoti 60 min. bėgyje, kol yra tąsus. Nesunaudotas mišinys, pradeda kietėti ir antrą kartą skiesti vandeniu netinkamas. Užmaišant kiekvieną naują porciją mišinio, nesunaudotą rekomenduojama išmesti.

  NAUDOJIMAS

  Mišinys užtepamas nerūdyjančio plieno glaistyklėmis stipriai prispaudžiant prie paviršiaus. Ant sienos masė dedama juostomis, kryptis nuo grindų iki lubų, o lubos – juostomis nuo savęs. Iškilusius nelygumus pakartotinai plonai užglaistyti ir nušlifuoti. Paviršiaus bei aplinkos temperatūra turi būti nuo +5 iki +25o C..

  IŠEIGA

  Vidutiniškai sunaudojama apie 1kg sauso mišinio 1 m2 paviršiaus, kiekvienam 1 mm storio sluoksniui. Tvirtinnt gipsinius gaminius išeiga gali skirtis.

  SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

  Gipsas Ek-GS gabenamas bei saugomas gerai uždarytuose 25 kg maišuose. Paletėje 48 maišų.

  Saugoti nuo šalčio ir drėgmės

  Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios savybes išlieka šešis mėnesius.

  TECHNINIAI DUOMENIS.

  Statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje - UAB “ALZIDA”, buvo atlikti bandymai pagal LST EN 13963:2005 5.3*;5.4*; 5,5* p. ir nustatyti tokie gipsinio glaisto siūlių užtaisymui EK – GS parametrai:

  Sukibimo stipris su gipsokrtonu po 7 parų – 0,4 MPa.

  Malimo smulkumas - 0/17,32%

  Plačiau
 • Statybinis gipsas Ek-GB

  PANAUDOJIMAS

  Aukštos kokybės produktas naudojamas skiediniui bei gipso pusgaminiams. Taip pat gali būti naudojamas kaip pagrindas gipsinių mišinių, tokių kaip tinkas, klijai ir pan. gamyboje.

  SAVYBĖS

  Statybinis gipsas Ek-GB yra nekenksmingas aplinkai produktas, kuriame ½ H 2 O*Ca SO 4 koncentracija yra ne mažesnė kaip 95%. Frankcija - ne daugiau kaip 1 % dalelių didesnių nei 0.2mm.

  MIŠINIO PARUOŠIMAS

  Mišinys su vandeniu turi būti maišomas švariame plastikiniame inde sekančiomis proporcijomis:

  30kg gipso 18-20ltr vandens. Maišyti kol gaunasi vientisa masė. Sunaudoti per 10 minučių. Nesunaudotas mišinys pakartotiniam naudojimui netinkamas.

  NAUDOJIMAS

  Naudojant stingimas prasideda per 5 minutes nuo mišinio paruošimo. Pilnas sukietėjimas pasiekiams per 30 minučių. Atsparumas gniuždant – min 6Mpa. Atsparumas lenkiant – min 4Mpa.

  SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

  Gipsinis glaistas gabenamas bei saugomas gerai uždarytuose 30 kg maišuose. Paletėje 35 maišai.

  Saugoti nuo šalčio ir drėgmės

  Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios sąvybės išlieka šešis mėnesius.

  Plačiau
 • Gipsas siųlių užtaisymui (specialus) EK-GSS

  PANAUDOJIMAS

  Gipsinis glaistas EK-GSS „specialus” - naudojamas gipso-kartono plokščių sujungimui be armuojančios juostos ir yra skirtas rankiniam glaistymui bet kokio tipo siūlėms tarp gipso-kartono plokščių (pav.: su užapvalintais, užapvalintais suplotais, aštriais kraštais, su nuosklembomis ir t.t.). Taip pat naudotinas perforuotų kampainių tvirtinimui.

  SAVYBĖS

  Gipsinis glaistas EK-GSS „specialus” – tai aukštos kokybės biri medžiaga, pagaminta gipso pagrindu, taip pat užpildo ir modifikuojančių priedų, leidžiančių sumaišyti be grūdelių bei greitai pasiekti atitinkamą tvirtumą, pagrindu. Turi puikų plastiškumą padengimo metu. Gerai sukimba su pagrindu. Lengvai šlifuojamas.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

  Pagrindas turi būti stabilus, lygus ir švarus, nuvalytas nuo dulkių ir riebalų. Visi plieniniai elementai, kurie liečiasi su mišiniu, turi būti apsaugoti nuo korozijos. Paviršius, pasižyminčius dideliu įsigėrimu, taip pat ir lygius betoninius paviršius reikia nugruntuoti atitinkamais gruntais (pvz.: gruntais Beton Grunt Ek1, Beton Grunt Ek2, Knauf Betokontakt).

  MIŠINIO PARUOŠIMAS

  Gipsinį glaistą EK-GSS „specialus” reikia tolygiai įberti į švarų vandenį santykiu 25 kg gipso:13-15 l vandens. Vėliau išmaišyti rankomis arba mechaniniu būdu, kad gautųsi vientisa masė. Mišinį sunaudoti 60 min. bėgyje, kol yra tąsus. Nesunaudotas mišinys pradeda kietėti ir antrą kartą skiesti vandeniu netinkamas. Užmaišant kiekvieną naują porciją mišinio, ankstesnį nesunaudotą mišinį rekomenduojama išmesti.

  NAUDOJIMAS

  Mišinys užtepamas nerūdyjančio plieno glaistyklėmis stipriai prispaudžiant prie paviršiaus. Iškilusius nelygumus reikia pakartotinai plonai užglaistyti ir nušlifuoti. Paviršiaus bei aplinkos temperatūra turi būti nuo +5 iki +25oC.

  IŠEIGA

  Vidutiniškai sunaudojama apie 1 kg sauso mišinio 1 m2 paviršiaus, kiekvienam 1 mm storio sluoksniui.

  SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

  Gipsas EK-GSS gabenamas bei saugomas gerai uždarytuose 25 kg maišuose. Paletėje yra 48 maišai.

  Saugoti nuo šalčio ir drėgmės

  Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios savybes išlieka šešis mėnesius.

  TECHNINIAI DUOMENIS.

  Statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje - UAB “ALZIDA”, buvo atlikti bandymai pagal LST EN 13963:2005 5.3*;5.4*; 5,5* p. ir nustatyti tokie gipsinio glaisto siūlių užtaisymui EK – GSS parametrai:

  Sukibimo stipris su gipsokrtonu po 7 parų – 0,4 MPa.

  Malimo smulkumas - 0/20,12%

  Plačiau
Puslapiai: