LT RU
Nivo slider Nivo slider Nivo slider

Prekyba


UAB ,,EKO GIPS”


Geologų g.6


Tel.:/ Fax +370 5 23 22 484
Mob.tel.: +370 610 26318
El-paštas : info@ekogips.lt

Gipsas siūlų užtaisymui Ek - GS

Gipsai » Gipsas siūlų užtaisymui Ek - GS


PANAUDOJIMAS

Gipsas Ek-GS naudojamas kaip universali medžiaga remonto darbams, gipsinių gaminių tvirtininmui, apsauginių kampukų klijavimui bei siūlių, angokraščių užtaisymui. Gipsas Ek-GS gali būti naudojamas ant paviršių iš gipso, betono, keramikos bei ant sienų padengtų cementiniais ar kalkiniais-cementiniais tinkais.

SAVYBĖS

Gipsas Ek-GS – tai sausas mišinys, pagamintas sintetinio gipso pagrindu su mineralinių ir modifikuojančių medžiagų priedais, suteikiančiais mišiniui plastiškumo, tasumo. Paruoštas mišinys labai gerai limpa, yra lengvai užtepamas ant pagrindo.

SVARBIAUSI PRIVALUMAI:

1. Gipsas EK – GS labai lengvai yra nušlifuojamas.

2. Paruoštas gipsas ilgai nestingsta, todėl galima daugiau užmaišyti skiedinio.

3. Išdžiuvus pirmam sluoksniui galima dėti antra gipso sluoksni negruntuojant pirmojo.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti stabilus, lygus ir švarus, nuvalytas nuo dulkių ir riebalų. Gipsas Ek-GS netepamas ant medinio ar metalinio pagrindo, bei pagrindo iš dirbtinių medžiagų. Siekiant tolygaus ir tvirtesnio sukibimo su paviršiumi, siūlome pagrindą gruntuoti (pvz. gruntas Beton Grunt Ek1). Visi plieniniai elementai, kurie liečiasi su mišiniu, turi būti apsaugoti nuo korozijos.

MIŠINIO PARUOŠIMAS

Gipsą Ek-GS reikia maišyti su švariu vandeniu santykiu 25kg gipso - 13-15 ltr vandens. Vėliau išmaišyti rankomis arba mechaniniu būdu, kad gautųsi vientisa masė. Mišinį sunaudoti 60 min. bėgyje, kol yra tąsus. Nesunaudotas mišinys, pradeda kietėti ir antrą kartą skiesti vandeniu netinkamas. Užmaišant kiekvieną naują porciją mišinio, nesunaudotą rekomenduojama išmesti.

NAUDOJIMAS

Mišinys užtepamas nerūdyjančio plieno glaistyklėmis stipriai prispaudžiant prie paviršiaus. Ant sienos masė dedama juostomis, kryptis nuo grindų iki lubų, o lubos – juostomis nuo savęs. Iškilusius nelygumus pakartotinai plonai užglaistyti ir nušlifuoti. Paviršiaus bei aplinkos temperatūra turi būti nuo +5 iki +25o C..

IŠEIGA

Vidutiniškai sunaudojama apie 1kg sauso mišinio 1 m2 paviršiaus, kiekvienam 1 mm storio sluoksniui. Tvirtinnt gipsinius gaminius išeiga gali skirtis.

SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

Gipsas Ek-GS gabenamas bei saugomas gerai uždarytuose 25 kg maišuose. Paletėje 48 maišų.

Saugoti nuo šalčio ir drėgmės

Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios savybes išlieka šešis mėnesius.

TECHNINIAI DUOMENIS.

Statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje - UAB “ALZIDA”, buvo atlikti bandymai pagal LST EN 13963:2005 5.3*;5.4*; 5,5* p. ir nustatyti tokie gipsinio glaisto siūlių užtaisymui EK – GS parametrai:

Sukibimo stipris su gipsokrtonu po 7 parų – 0,4 MPa.

Malimo smulkumas - 0/17,32%