LT RU
Nivo slider Nivo slider Nivo slider

Prekyba


UAB ,,EKO GIPS”


Geologų g.6


Tel.:/ Fax +370 5 23 22 484
Mob.tel.: +370 610 26318
El-paštas : info@ekogips.lt

Gipsas siųlių užtaisymui (specialus) EK-GSS

Gipsai » Gipsas siųlių užtaisymui (specialus) EK-GSS


PANAUDOJIMAS

Gipsinis glaistas EK-GSS „specialus” - naudojamas gipso-kartono plokščių sujungimui be armuojančios juostos ir yra skirtas rankiniam glaistymui bet kokio tipo siūlėms tarp gipso-kartono plokščių (pav.: su užapvalintais, užapvalintais suplotais, aštriais kraštais, su nuosklembomis ir t.t.). Taip pat naudotinas perforuotų kampainių tvirtinimui.

SAVYBĖS

Gipsinis glaistas EK-GSS „specialus” – tai aukštos kokybės biri medžiaga, pagaminta gipso pagrindu, taip pat užpildo ir modifikuojančių priedų, leidžiančių sumaišyti be grūdelių bei greitai pasiekti atitinkamą tvirtumą, pagrindu. Turi puikų plastiškumą padengimo metu. Gerai sukimba su pagrindu. Lengvai šlifuojamas.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti stabilus, lygus ir švarus, nuvalytas nuo dulkių ir riebalų. Visi plieniniai elementai, kurie liečiasi su mišiniu, turi būti apsaugoti nuo korozijos. Paviršius, pasižyminčius dideliu įsigėrimu, taip pat ir lygius betoninius paviršius reikia nugruntuoti atitinkamais gruntais (pvz.: gruntais Beton Grunt Ek1, Beton Grunt Ek2, Knauf Betokontakt).

MIŠINIO PARUOŠIMAS

Gipsinį glaistą EK-GSS „specialus” reikia tolygiai įberti į švarų vandenį santykiu 25 kg gipso:13-15 l vandens. Vėliau išmaišyti rankomis arba mechaniniu būdu, kad gautųsi vientisa masė. Mišinį sunaudoti 60 min. bėgyje, kol yra tąsus. Nesunaudotas mišinys pradeda kietėti ir antrą kartą skiesti vandeniu netinkamas. Užmaišant kiekvieną naują porciją mišinio, ankstesnį nesunaudotą mišinį rekomenduojama išmesti.

NAUDOJIMAS

Mišinys užtepamas nerūdyjančio plieno glaistyklėmis stipriai prispaudžiant prie paviršiaus. Iškilusius nelygumus reikia pakartotinai plonai užglaistyti ir nušlifuoti. Paviršiaus bei aplinkos temperatūra turi būti nuo +5 iki +25oC.

IŠEIGA

Vidutiniškai sunaudojama apie 1 kg sauso mišinio 1 m2 paviršiaus, kiekvienam 1 mm storio sluoksniui.

SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

Gipsas EK-GSS gabenamas bei saugomas gerai uždarytuose 25 kg maišuose. Paletėje yra 48 maišai.

Saugoti nuo šalčio ir drėgmės

Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios savybes išlieka šešis mėnesius.

TECHNINIAI DUOMENIS.

Statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje - UAB “ALZIDA”, buvo atlikti bandymai pagal LST EN 13963:2005 5.3*;5.4*; 5,5* p. ir nustatyti tokie gipsinio glaisto siūlių užtaisymui EK – GSS parametrai:

Sukibimo stipris su gipsokrtonu po 7 parų – 0,4 MPa.

Malimo smulkumas - 0/20,12%