LT RU
Nivo slider Nivo slider Nivo slider

Prekyba


UAB ,,EKO GIPS”


Geologų g.6


Tel.:/ Fax +370 5 23 22 484
Mob.tel.: +370 610 26318
El-paštas : info@ekogips.lt

Klijai
 • PUTŲ POLISTIROLO MONTAVIMO KLIJAI

  Paruošti naudojimui klijai akrilinės emulsijos pagrindu skirti lengvų putų polistirolo ir poliuretaninių elementų – garso izoliacijos ir izoliacinių medžiagų, pavyzdžiui, presuoto ir porėto polistirolo, mineralinės ir stiklo vatos klijavimui, šilumos izoliacijos ekranų, polistirolo putų kesonų ir kitų lengvų dekoratyvinių elementų montavimui. Būdingas puikus sukibimas su kitomis statybinėmis medžiagomis: betonu, tinku, plytomis, akmeniu ir gipso kartono plokštėmis.

  ekologiški
  puikus sukibimas su dauguma statybinių paviršių
  idealūs vidaus ir lauko darbams
  naudojami šilumos ir garso izoliavimo medžiagų montavimui
  paprastas naudojimas
  atsparūs vandeniui
  nedegūs

  Plačiau
 • FIX – skysti vynis – UNIVERSALŪS KLIJAI

  Universalinius akrilinius klijus, sudarytus vandens pagrindu, rekomenduojama naudoti daugumos statybinių medžiagų (plokščių, lentjuosčių, plastiko elementų ir kt.) klijavimui patalpų viduje ir išorėje, atliekant gyvenamųjų, biuro ir gamybinių patalpų apdailos bei remonto darbus.

  Plačiau
 • Gipsiniai klijai Ek-P

  PANAUDOJIMAS

  Gipsiniai klijai Ek-P skirti gipsinių sieninių plokščių, gipsinių pertvarinių blokelių bei kitų gipsinių gaminių klijavimui.

  SAVYBĖS

  Gipsiniai klijai Ek-P – tai sausas mišinys, pagamintas sintetinio gipso pagrindu su mineralinių ir modifikuojančių medžiagų priedais, suteikiančiais mišiniui plastiškumo, prailginančiais kietėjimo laiką ir pagerinančiais klijavimo savybes.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

  Klijuojamas paviršius turi būti stabilus ir švarus, nuvalytas nuo dulkių, dažų likučių ir kt.

  MIŠINIO PARUOŠIMAS

  Gipsinius klijus Ek-P reikia tolygiai įberti į vandenį (1 kg. gipso - 0.55l. vandens) ir palikti 3-5 minutėms. Vėliau išmaišyti rankomis arba mechaniniu būdu, kad gautųsi vientisa masė. Mišinį sunaudoti 60 min. bėgyje, kol yra tąsus.

  Nesunaudotas mišinys, pradeda kietėti ir antrą kartą skiesti vandeniu netinkamas. Užmaišant kiekvieną naują porciją mišinio, nesunaudotą rekomenduojama išmesti.

  NAUDOJIMAS

  Klijuojant sienines plokštes reikia užtepti ploną sluoksnį paruošto mišinio, taip, kad prispaudus antrą plokštę nedidelis klijų kiekis ištekėtų per kraštus. Perteklių užglaistyti metaline glaistykle. Iš paruošto mišinio užglaistyti sienų ir lubų siūles ir instaliacinius plyšius. Paviršiaus bei aplinkos temperatūra turi būti nuo +5 iki +25o C.

  SUNAUDOJIMAS

  Klijuojant ir tuo pačiu užglaistant sienas bei plyšius, sunaudojama apie 2,5 kg. sauso mišinio 1m2.

  Tik klijuojant sunaudojama apie 0,9 kg. sauso mišinio 1m2.

  SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

  Gipsiniai klijai Ek-P gabenami bei saugomi gerai uždarytuose 25 kg maišuose. Paletėje 48 maišai.

  Saugoti nuo šalčio ir drėgmės

  Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios sąvybės išlieka šešis mėnesius.

  TECHNINIAI DUOMENIS.

  Statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje - UAB “ALZIDA”, buvo atlikti bandymai pagal LST EN 12860+AC:2006 6.7; 6.8 p; LST EN 13279-2;2004 4.1*; 4.2. p. ir nustatyti tokie gipsiniu klijų EK – P parametrai:

  Sukibimo stipris su gipso bloku – 0,5 MPa.

  Malimo smulkumas -0/12,26%

  Ph – 9,03

  Plačiau
 • Gipsiniai klijai Ek-T

  PANAUDOJIMAS

  Gipsiniai klijai Ek-T skirti gipsokartoninių plokščių tvirtinimui prie sienų iš silikatinių ar keraminių plytų, akyto betono ar gipsinių blokų, monolitinių sienų.

  SAVYBĖS

  Gipsiniai klijai Ek-T – tai sausas mišinys, pagamintas sintetinio gipso pagrindu su mineralinių ir modifikuojančių medžiagų priedais, suteikiančiais mišiniui plastiškumo ir pagerinančiais gipskartonio plokščių prisiklijavimą prie paviršiaus.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

  Klijuojamas paviršius turi būti stabilus ir švarus, nuvalytas nuo dulkių, dažų likučių ir kt. Paviršius, pasižyminčius dideliu įgėrimu taip pat ir lygius betoninius paviršius reikia nugruntuoti (pvz. gruntais Beton Grunt Ek1, Beton Grunt Ek2, Knauf Betokontakt). Visi plieniniai elementai, kurie liečiasi su mišiniu, turi būti apsaugoti nuo korozijos.

  MIŠINIO PARUOŠIMAS

  Gipsinius klijus Ek-T reikia tolygiai įberti į vandenį (1 kg. gipso - 0.55l. vandens) ir palikti 3-5 minutėms. Vėliau išmaišyti rankomis arba mechaniniu būdu, kad gautųsi vientisa masė. Mišinį sunaudoti 45 min. bėgyje, kol yra tąsus.

  Nesunaudotas mišinys, pradeda kietėti ir antrą kartą skiesti vandeniu netinkamas. Užmaišant kiekvieną naują porciją mišinio, nesunaudotą rekomenduojama išmesti.

  NAUDOJIMAS

  Gipskartonio plokštės klijuojamos tvirtinant jas taškuose nutolusiais vienas nuo kito 30-35 cm atstumu. Klijai tepami glaistykle, sluoksnio storis 5-15 mm. Paviršiaus bei aplinkos temperatūra turi būti nuo +5 iki +25o C.

  IŠEIGA

  Klijuojant ir tuo pačiu užglaistant sienas bei plyšius, sunaudojama apie 2,5 kg. sauso mišinio 1m2.

  SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

  Gipsiniai klijai Ek-T gabenami bei saugomi gerai uždarytuose 25 kg maišuose. Paletėje 48 maišai.

  Saugoti nuo šalčio ir drėgmės.

  Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios sąvybės išlieka šešis mėnesius.

  TECHNINIAI DUOMENIS.

  Statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje - UAB “ALZIDA”, buvo atlikti bandymai pagal LST EN 14496:2006 4.6 sk.*: 4.2 p.; LST EN 13279-2:2004 4.2 p. ir nustatyti tokie gipsiniu klijų EK – T parametrai:

  Sukibimo stipris 0,3 MPa.

  Plačiau
 • KLEJ MONTAŻOWY LEPILUX – UNIVERSALŪS STATYBINIAI KLIJAI

  Universalius klijus, pagamintus kaučiuko pagrindu, rekomenduojama naudoti lentjuosčių, plokščių, kesonų, rozečių, karnizų iš tinko ir poliuretano, terminių ir akustinių izoliacijos medžiagų klijavimui patalpų viduje ir išorėje. Produktas pasižymi puikiu sukibimu su dauguma statybinių medžiagų: su medžiu, betonu, plytomis, gipsu ir t.t. Sudaro tvirtą ilgaamžę siūlę.

  Plačiau
 • MIKROBET

  Tai polipropileninis pluoštas, turintis ypatingą korio pavidalo struktūrą, būdingą labai tvirtoms medžiagoms. Pridėjus į betoną, sudaro milijonus mikrokonstrukcijų, labai padidinančių betono tvirtumą ir sukibimą, bei tuo pačiu sumažinančių jo skilinėjimą.

  NAUDOJIMAS: remontiniams tirpalams, sausiems mišiniams, grindų apšildymo sistemoms, plokštėms, tinkui, akmens klojimo tirpalams, užpilamoms grindims, surenkamam betonui, stambiems betono blokams.

  SAVYBĖS:
  - drėgmės migracijos ir vandens prasiskverbimo apribojimas
  - vidinių ir paviršinių įtrūkimų sumažinimas
  - padidintas konstrukcijos atsparumas lenkimui, spaudimui, trupėjimui
  - padidintas atsparumas nutrynimui
  - padidintas atsparumas smūgiams
  - paprasta naudoti
  - nereikia keisti projekto.

  DĖMESIO! Nėra konstrukcinio armiravimo alternatyva.

  SERTIFIKATAS
  Produktą techniškai aprobavo Statybinės technikos institutas (Lenkija)

  ĮPAKAVIMAS
  0,125 kg/32 vnt. dėžutėje
  0,600 kg/8 vnt. dėžutėje
  0,900 kg/15 vnt. – surenkama pakuotė
  15 kg – be įpakavimo

  Plačiau
 • SKYSTA SUPER FOLIJA

  SKYSTA SUPER FOLIJA – tai šiuolaikinė sluoksnių sistema, pasižyminti dideliu atsparumu vandeniui. Puikiai apsaugo paviršius nuo alyvų, tepalų, rūgščių, šarmų, pelėsių ir grybų.
  Elastiškas sluoksnis
  Slepia paviršiaus trūkumus
  Atspari vandeniui
  Pasižymi labai geru sukibimu

  NAUDOJIMAS
  Pasižymi puikiomis savybėmis, todėl rekomenduojama naudoti pastatų viduje drėgnose patalpose: skalbyklose, dušuose arba prausyklose, darbams kaip drėgmei atsparų sluoksnį be siūlių, kuris perdengia betoną, sieną ir kitus mineralinius paviršius, pvz.: kalkių cemento, gipso kartono plokštes. „Skysta super folija“ naudojama paviršių izoliacijai prieš klojant plyteles: pagrindas – izoliacija – keraminių plytelių klijai – plytelės.

  Plačiau
 • SUPERPLASTIFIKATORIUS ŠILTOS GRINDYS

  Skystas priedas betono skiediniams, labai pagerina jų apdirbimo savybes ir sukietėjusio betono savybes.

  NAUDOJIMAS: būtinas betoninių pagrindų, esančių po kabelinio ir vandeninio grindų apšildymo sistemų įrenginiais pastatų viduje ir išorėje, priedas. Apsaugo betoninį pagrindą nuo trūkinėjimo ir trupėjimo. Skirtas prekinio bet kurios klasės betono, pamatų, atraminių sienų ir smulkių betono elementų gamybai.

  SAVYBĖS:
  - neleidžia betonui trūkinėti ir trupėti pagrindui dirbant besikeičiančios temperatūros sąlygomis
  - neturi įtakos spalvos pasikeitimui
  - padidina tvirtumą
  - sumažina imlumą vandeniui
  - apsaugo nuo šildymo laidų trūkimo.

  Dozavimas: 0,2-0,6 % cemento masės

  SERTIFIKATAS
  Turi Valstybinio higienos instituto (Lenkija) sertifikatą
  Produktas atitinka PN-EN 934-2:2002 normą

  ĮPAKAVIMAS
  Polietileninė talpa 1 l/12 vnt. dėžutėje
  Polietileninė talpa 5 l

  Plačiau
Puslapiai: