LT RU
Nivo slider Nivo slider Nivo slider

Prekyba


UAB ,,EKO GIPS”


Geologų g.6


Tel.:/ Fax +370 5 23 22 484
Mob.tel.: +370 610 26318
El-paštas : info@ekogips.lt

Gipsiniai klijai Ek-T

Klijai » Gipsiniai klijai Ek-T


PANAUDOJIMAS

Gipsiniai klijai Ek-T skirti gipsokartoninių plokščių tvirtinimui prie sienų iš silikatinių ar keraminių plytų, akyto betono ar gipsinių blokų, monolitinių sienų.

SAVYBĖS

Gipsiniai klijai Ek-T – tai sausas mišinys, pagamintas sintetinio gipso pagrindu su mineralinių ir modifikuojančių medžiagų priedais, suteikiančiais mišiniui plastiškumo ir pagerinančiais gipskartonio plokščių prisiklijavimą prie paviršiaus.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Klijuojamas paviršius turi būti stabilus ir švarus, nuvalytas nuo dulkių, dažų likučių ir kt. Paviršius, pasižyminčius dideliu įgėrimu taip pat ir lygius betoninius paviršius reikia nugruntuoti (pvz. gruntais Beton Grunt Ek1, Beton Grunt Ek2, Knauf Betokontakt). Visi plieniniai elementai, kurie liečiasi su mišiniu, turi būti apsaugoti nuo korozijos.

MIŠINIO PARUOŠIMAS

Gipsinius klijus Ek-T reikia tolygiai įberti į vandenį (1 kg. gipso - 0.55l. vandens) ir palikti 3-5 minutėms. Vėliau išmaišyti rankomis arba mechaniniu būdu, kad gautųsi vientisa masė. Mišinį sunaudoti 45 min. bėgyje, kol yra tąsus.

Nesunaudotas mišinys, pradeda kietėti ir antrą kartą skiesti vandeniu netinkamas. Užmaišant kiekvieną naują porciją mišinio, nesunaudotą rekomenduojama išmesti.

NAUDOJIMAS

Gipskartonio plokštės klijuojamos tvirtinant jas taškuose nutolusiais vienas nuo kito 30-35 cm atstumu. Klijai tepami glaistykle, sluoksnio storis 5-15 mm. Paviršiaus bei aplinkos temperatūra turi būti nuo +5 iki +25o C.

IŠEIGA

Klijuojant ir tuo pačiu užglaistant sienas bei plyšius, sunaudojama apie 2,5 kg. sauso mišinio 1m2.

SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

Gipsiniai klijai Ek-T gabenami bei saugomi gerai uždarytuose 25 kg maišuose. Paletėje 48 maišai.

Saugoti nuo šalčio ir drėgmės.

Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios sąvybės išlieka šešis mėnesius.

TECHNINIAI DUOMENIS.

Statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje - UAB “ALZIDA”, buvo atlikti bandymai pagal LST EN 14496:2006 4.6 sk.*: 4.2 p.; LST EN 13279-2:2004 4.2 p. ir nustatyti tokie gipsiniu klijų EK – T parametrai:

Sukibimo stipris 0,3 MPa.