LT RU
Nivo slider Nivo slider Nivo slider

Prekyba


UAB ,,EKO GIPS”


Geologų g.6


Tel.:/ Fax +370 5 23 22 484
Mob.tel.: +370 610 26318
El-paštas : info@ekogips.lt

Glaistas Ek

Glaistai » Glaistas Ek


PANAUDOJIMAS

Gipsinis glaistas skirtas lygių vidaus sienų iš betono, bei sienų padengtų cementiniais ar kalkiniais-cementiniais tinkais, glaistymui plonu (paskutiniu) sluoksniu.

SAVYBĖS

Gipsinis glaistas – tai sausas mišinys, pagamintas sintetinio gipso pagrindu su mineralinių ir modifikuojančių medžiagų priedais, suteikiančiais mišiniui plastiškumo, tasumo. Paruoštas gipsinis glaistas gerai limpa, yra lengvai užtepamas ant pagrindo, išdžiūvus - lengvai nušlifuojamas ir sudaro puiku pagrindą dažymui ar klijavimui.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti stabilus, lygus ir švarus, nuvalytas nuo dulkių ir riebalų. Gipsinis glaistas netepamas ant medinio ar metalinio pagrindo, bei pagrindo iš dirbtinių medžiagų. Siekiant tolygaus ir tvirtesnio sukibimo su paviršiumi, siūlome pagrindą gruntuoti (pvz. gruntas Beton Grunt Ek1). Visi plieniniai elementai, kurie liečiasi su mišiniu, turi būti apsaugoti nuo korozijos.

MIŠINIO PARUOŠIMAS

Gipsinį glaistą reikia tolygiai įberti į vandenį (1 kg. gipso - 0.5l. vandens) ir palikti 3-5 minutėms. Vėliau išmaišyti rankomis arba mechaniniu būdu, kad gautųsi vientisa masė. Mišinį sunaudoti 60 min. bėgyje, kol yra tąsus. Nesunaudotas mišinys, pradeda kietėti ir antrą kartą skiesti vandeniu netinkamas. Užmaišant kiekvieną naują porciją mišinio, nesunaudotą rekomenduojama išmesti.

NAUDOJIMAS

Mišinys užtepamas nerūdyjančio plieno glaistyklėmis stipriai prispaudžiant prie paviršiaus. Ant sienos masė dedama juostomis, kryptis nuo grindų iki lubų, o lubos – juostomis nuo savęs. Iškilusius nelygumus pakartotinai plonai užglaistyti ir nušlifuoti. Glaisto džiūvimo metu, vengti tiesioginių saulės spindulių ir skersvėjų.

Paviršiaus bei aplinkos temperatūra turi būti nuo +5 iki +25o C. Minimalus sluoksnio storis – 1mm.

IŠEIGA

Vidutiniškai sunaudojama apie 1kg sauso mišinio 1 m2 paviršiaus, kiekvienam 1 mm storio sluoksniui.

SAUGOJIMAS IR TRANSPORTAVIMAS

Gipsinis glaistas gabenamas bei saugomas gerai uždarytuose 25 kg maišuose. Paletėje 48 maišai.

Saugoti nuo šalčio ir drėgmės.

Tinkamai transportuojant ir sandėliuojant produkto geriausios savybes išlieka šešis menesius.